Rīgas Tehniskā universitāte - Aktuālie Mūžizglītības programmas projekti
Informācija par projektu

muzizglitibas_logo_lv_kraasains_500px.jpgRīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Ražošanas un uzņēmējdarbības institūta un Ražošanas kvalitātes institūta sadarbībā ir uzsākta Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinči Inovāciju pārneses projekta Nr: 2011-1-PT1-LEO05-08605 «Employability and Skills Anticipation Policies: a Social ROI Approach» («Nodarbinātības un prasmju prognozēšanas politikas: Sociālo investīciju atdeves pieeja») īstenošana.

Projekta mērķis ir novērtēt atdevi no ieguldījumiem aktīvajā nodarbinātības un profesionālās izglītības politikā un veicināt dažādu iesaistīto pušu dalību šī brīža un nākotnes darba tirgus prasību analīzē, gan vietējā un reģionālajā mērogā, gan nozaru perspektīvā. Projekta rezultātā tiks veicinātas pārdomas par nodarbinātību prasmju atzīšanu un nodarbinātības risinājumu izplatīšanu gan Eiropas, gan nacionālajā, gan pašvaldību līmenī.

Informācija par projektu: projekta ilgums 24 mēneši. Projekta partnervalstis: Čehijas Republika, Latvijas Republika, Lielbritānija, Portugāle, Spānija.

Pēdējās izmaiņas 20.12.2012.
 
© Rīgas Tehniskā universitāte 2016